پنل کاربری

پکیج جامع باتاب

پکیج جامع باتاب

برای رسیدن به موفقیت در بازارهای سرمایه‌، آموزش نقش بسیار مهم و اساسی ایفا می‌کند. بر همین اساس، مجموعه باتاب تکلیف خود می‌داند که در جهت آموزش با کیفیت و اصولی گام بردارد. لذا این امکان فراهم است تا سه ترم ابتدایی آموزش‌های باتاب را به‌صورت یک‌جا و با تخفیف ویژه دریافت نمایید. در این محصول، تمام آموزش‌هایی که در سه ترم اول آمده است، در قالب یک پکیج آماده شده و با قیمت بسیار مناسب‌تری عرضه گردیده است. ضمناً برای مشاهده‌ی سرفصل مطالب و توضیحات کامل هر فصل، توضیحات کامل آن را مطالعه بفرمائید.

می‌توانید جهت بررسی کیفیت آموزش‌های باتاب، سه جلسه‌ی ابتدایی از ترم اول (تحلیل تکنیکال کلاسیک) را رایگان دانلود و مشاهده نمائید.

پیشنهاد ویژه!

شما عزیزان می‌توانید جهت بررسی کیفیت و حصول اطمینان از آموزش‌های باتاب، سه جلسه‌ی ابتدایی از ترم اول (تحلیل تکنیکال کلاسیک) را رایگان دانلود و مشاهده نمائید.

دانلود رایگان

سرفصل آموزش‌ها

در این قسمت توضیحات مربوط به هر ترم آمده است. برای اطلاع از محتوای هر ترم پیشنهاد می‌شود که توضیحات مربوط به آن را کامل بخوانید.

 • توضیحات ترم یک
 • توضیحات ترم دو
 • توضیحات ترم سه

در اولین ترم آموزش تحلیل تکنیکال گروه سرمایه‌گذاری باتاب به شما یکی از قدیمی‌ترین و پر کاربردترین روش‌های تحلیلی بازارهای سرمایه اعم از ایران و جهان آموزش داده می‌شود. تحلیل کلاسیک یکی از بهترین روش‌ها برای بررسی سهام و هدف‌گذاری قیمتی می‌باشد که در این ترم به‌طور کامل آموزش داده می‌شود. در این پکیج علاوه بر آموزش به‌روزترین اصول حرفه‌ای تحلیل‌گری و بررسی سهام‌ها، مباحث معامله‌گری از قبیل مدیریت سرمایه، روانشناسی معامله‌گر و بایدها و نبایدهایی که باید در زندگی خود رعایت کند نیز آموزش داده می‌شود.

 • بخش اول: مفاهیم پایه تحلیل‌گری

  این بخش مقدمه‌ای است بر تحلیل کلاسیک. به‌طوری‌که علاوه‌بر بررسی انواع روش‌های تحلیل و مقایسه آن‌ها، موضوعات پایه‌ای تحلیل کلاسیک و الفبای این سیستم نیز آموزش داده می‌شود. موضوعات این بخش شامل:

  • انواع نمودارهای قیمتی و شرح نمودار قیمتی کندل استیک
  • انواع خطوط روند برای تشخیص مسیر اصلی قیمت سهام
  • خطوط حمایت و مقاومت که نقاط بازگشت و موقعیت‌های خرید و فروش بااهمیتی به ما می‌دهند
  • انواع کانال‌ها به‌عنوان مسیری برای حرکت قیمت‌ها و اهداف قیمتی آن‌ها
  • و در نهایت آموزش نصب و تنظیمات نرم‌افزارهای لازم برای تحلیل و همچنین نحوهٔ بارگذاری اطلاعات تمام نمادهای بورس ایران

  بخش دوم: اندیکاتورها و کاربرد آن‌ها

  در این بخش علاوه‌بر مرور مباحث بخش اول و حل تمرین، وارد مباحث پیشرفته‌تر می‌شویم و علاوه‌بر نمودار قیمتی سهام، شاخص‌های دیگری برای تحلیل دقیق‌تر و بهینه‌تر سهام آموزش داده می‌شود. این موضوعات شامل:

  • حجم معاملات که برای اعتبار یک روند مثبت یا منفی، شاخصِ بسیار خوبی است
  • اندیکاتورها که شاخص‌هایی هستند که مانند یک چراغ‌قوه آینده‌ای نزدیک را برای ما روشن کرده و پیش‌بینی روند را ساده‌تر می‌کند و نقاط دقیق‌تر و بهینه‌تری برای خرید و فروش سهام به ما می‌دهند. اندیکاتورهای بررسی‌شده در این جلسه شامل RSI ،MACD و Stochastic می‌باشد که مهم‌ترین و بهترین اندیکاتورهای حال حاضر برای بررسی سهام در بازارهای ایران و جهان هستند.
  • و در نهایت واگرایی‌ها که برای بازگشت و تغییر روند و یا استمرار یک روند مثبت و یا منفی به کار می‌روند.

  بخش سوم: اصطلاحات بازار سرمایه

  برای ورود به بازار سرمایه علاوه بر دانش تکنیکال، نیاز به مهارت و دانش درباره کلیّات، اصطلاحات و قوانین بازار سرمایه می‌باشد. مباحث این بخش، توضیحاتی جامع و کامل درباره قوانین و مقررات سازمان بورس و فرابورس اوراق بهادار بوده، که نیاز هر معامله‌گر در بازار سرمایه می‌باشد. در این بخش با بررسی مزایای فعالیت شرکت‌ها و افراد در بورس، به توضیح اصطلاحاتی از جمله مجمع عمومی سالیانه، حق تقدم، افزایش سرمایه و ... پرداخته شده و این مباحث به‌طور مفصل بیان و شرح داده می‌شوند. پس از توضیحات کامل و جامع درباره قوانین و نحوه خرید و فروش سهام، به بررسی سایت‌های پرکاربرد در بورس از جمله سایت‌های tsetmc و codal پرداخته می‌شود.

  بخش چهارم: الگوها

  در این بخش به‌طور اختصاصی در مورد «الگوها» صحبت شده است. الگوها اشکالی هستند که برای تحلیل‌گر اهداف قیمتی مشخص می‌کنند. خود الگوها به دو دسته «بازگشتی» و «تحکیمی» تقسیم می‌شوند که در ویدیوهای این جلسه کامل آموزش داده خواهند. انواع الگوها که در این بخش آموزش داده می‌شود به شرح زیر است:

  • الگوهای بازگشتی شامل: الگوهای «سقف و کف دو قلو» و «سر و شانه» و ویژگی‌ها و خصوصیات آن‌ها
  • الگوهای تحکیمی شامل: «مثلث‌ها»، «گوه‌ها»، «کرون» و «راندینگ» می‌باشد که ویژگی‌ها و شرایط این الگوها کامل شرح داده شده است.

  بخش پنجم: معامله‌گری

  تمرکز این بخش، بر روی مباحث معامله‌گری می‌باشد. علاوه‌بر تحلیل‌گری که تا این جلسه به‌طور کامل یاد گرفته‌اید، مباحثی از قیبل «مدیریت سرمایه»، «روان‌شناسی بازار» و «روان‌شناسی معامله‌گر» نیز در موفقیت یک معامله‌گر تاثیر بسیار زیادی دارد. معامله‌گری شما از زمانی آغاز می‌شود که اولین پول خود را وارد بازار سرمایه می‌کنید و باید اصول معامله‌گری را رعایت کنید. مباحث معامله‌گری که در این بخش آموزش داده می‌شود شامل:

  • مدیریت دارایی که نحوه توزیع دارایی یک سرمایه‌گذار در بازارهای مختلف را توضیح می‌دهد تا ریسک معامله‌گر به حداقل خود برسد
  • ریتم تحلیل که موضوعی بسیار مهم برای تحلیل‌گران است. بعد از یاد گرفتن مطالب و معیار‌های مختلف، نحوه استفاده از این معیارها بر روی سهام‌ها چگونه است
  • و در آخر بایدها و نبایدهای یک معامله‌گر که باید در زندگی شخصی و کاری خود رعایت کند تا موفقیت خود را تضمین کند.

ژاپنی‌ها از گذشته دور انسان‌های با احتیاطی بوده‌اند. این خصوصیت رفتاری آن‌‌ها به سیستم‌های تحلیلی آن‌ها نیز منتقل شده است. سیستم‌های معاملاتی ژاپنی به‌دلیل ماهیّت محتاطانه‌ی خود، بسیار کم‌ریسک هستند. این کم‌ریسک بودن سیستم‌های ژاپنی به حفظ سود و جلوگیری از ضرر، کمک شایانی می‌کنند.

علاقه‌مندان ورود به بورس یا فعالان بورس در کلاس‌های آموزشی تحلیل تکنیکال مقدماتی می‌آموزند که تحلیل تکنیکال چیست و دیدگاه کلاسیک تحلیل تکنیکال را به‌طور کامل یاد می‌گیرند و می‌توانند به‌طور حرفه‌ای در بازار بورس سرمایه‌گذاری کنند. اما تحلیل تکنیکال به همین جا ختم نمی‌شود و روش‌های تحلیلی دیگری مانند «سیستم معاملاتی ایچیموکو» وجود دارد که تحلیل‌گری ما را دقیق‌تر، تکمیل‌تر و کم‌ریسک‌تر می‌کنند. با ترکیب دو روش کلاسیک و ایچیموکو و آموزش روان‌شناسی معامله‌گر حرفه‌ای که در این ترم می‌آموزید سطح تحلیل‌گری و معامله‌گری خود را به شدت افزایش می‌دهید.

بخش اول: ایچیموکو و اجزای آن

در این بخش هدف و سازوکار سیستم معاملاتی ایچیموکو مطرح می‌شود. با یادگیری الفای این سیستم و آشنایی با تمام اجزای این سیستم می‌توانیم اخطارهای مهمی از این سیستم برای خرید و فروش خود پیدا کنیم. موضوعات این جلسه شامل:

 • شرح مختصری از تاریخچه و نحوه عملکرد سیستم معاملاتی ایچیموکو
 • بررسی جزء به جزء اجزای این سیستم
 • بررسی اخطارهای بااهمیت اولیه و ثانویه‌ای در کوتاه مدت و بلند مدت
 • نصب نرم‌افزار آمی بروکر و تنظیمات آن

بخش دوم: کاربرد عناصر سیستم معاملاتی ایچیموکو

در این بخش علاوه‌بر حل تمرین و مرور مطالب گذشته به بررسی سیگنال‌هایی که تک‌تک اجزا به ما می‌دهند به صورت جداگانه می‌پردازیم که شامل موارد زیر می‌باشد:

 • تنکان و کیجون و سیگنال‌های آن‌ها
 • سنکوی a و b و بررسی ساختارهای آن‌ها
 • اخطارها و کاربردهای چیکو
 • بررسی ساختارهای ابر فعلی و آینده

بخش سوم: الگوها و ریتم تحلیل سیستم ایچیموکو

سیستم ایچیموکو هم مانند کلاسیک خطوط حمایت و مقاومت مختص به خود را دارد. با یادگیری این خطوط درک ما از حرکات و نوسانات قیمت‌ها بسیار بیشتر می‌شود. در این جلسه علاوه‌بر بررسی این خطوط حمایت و مقاومت به بررسی الگوهای این سیستم و هم‌چنین ریتم تحلیل این سیستم می‌پردازیم. این جلسه شامل:

  • خطوط حمایت و مقاومت ایچیموکو
  • سیگنال‌های ترکیبی ایچیموکو که با ترکیب اجزای مختلف این سیستم به وجود می‌آیند
  • الگوهای مخصوص این سیستم که همانند سیستم کلاسیک برای خرید و یا فروش ما نقش مهمی دارند
  • و در نهایت بعد از یادگیری تمام سیگنال‌های این سیستم نیاز داریم نحوه استفاده آنها در کنار هم و ریتم تحلیلی آن‌ها را یاد بگیریم.

بخش چهارم: الگوهای شمعی ژاپنی

همان‌طور که پیش‌تر گفته شد سیستم‌های ژاپنی اکثراً مبنای کم‌ریسک و محتاطانه‌ای دارند. در این بخش باقی سیستم‌های ژاپنی نیز آموزش داده می‌شوند. هم‌چنین الگوهایی که کندل استیک‌ها برای ما درست می‌کنند را بررسی می‌کنیم و در نهایت نرم‌افزار جدیدی را معرفی و تنظیمات و مزایای آن را بررسی می‌کنیم. این بخش شامل:

 • سیستم‌های ژاپنی مانند TLB و نمودارهای قیمتی ژاپنی
 • الگوهای شمعی ژاپنی که خود شامل الگوهای تک کندل، دو کندل و سه کندل است.
 • در نهایت به بررسی نرم افزار آنلاین مفید تریدر می‌پردازیم و معایب و مزایای آن نسبت به نرم افزار آمی بروکر را بررسی می‌کنیم

بخش پنجم: طرز تفکر معامله‌گر حرفه‌ای

مانند بخش پنجم از ترم اول تحلیل تکنیکال کلاسیک این بخش نیز کاملاً به مباحث روان‌شناسی و معامله‌گری می‌پردازد. در این جلسه نکاتی برای معامله‌گری شما گفته می‌شود و در نهایت شما را با طرز فکر یک «معامله‌گر حرفه‌ای» آشنا می‌کنیم و اخطار هایی که ممکن است شما را از تفکر حرفه‌ای دور سازد بررسی می‌کنیم. موضوعات این بخش شامل:‌

 • بررسی نکات معامله‌گری
 • بررسی ویژگی‌های انسانی مانند ترس و طمع و نحوه مقابله با آن‌ها
 • آشنایی با طرز تفکر معامله‌گر حرفه‌ای
 • بررسی خطاهای رایج معامله‌گران و نحوه‌ی بهبود معامله‌گری

در ترم سوم آموزشی باتاب به شما یکی از جدید ترین و پر کاربرد ترین روش های تحلیلی بازار های سرمایه ایران و جهان آموزش داده می‌شود. تحلیل بر مبنای سیستم امواج الیوت و هارمونیک یکی از بهترین و دقیق ترین روش ها برای بررسی سهام و هدف گذاری قیمتی آن می‌باشد که در این ترم بطور کامل آموزش داده می‌شود. در این پکیج علاوه بر آموزش به روز ترین اصول حرفه ای تحلیل گری و بررسی سهام ها، مباحث معامله گری از قبیل مدیریت سرمایه، روانشناسی معامله گر و همچنین به توضیح فیلترنویسی در بورس ایران پرداخته می شود.

بخش اول: امواج پیش‌رو

بخش اول به بررسی مفاهیم الیوت در بازارهای مالی اختصاص دارد. در این بخش مبنای الگوهای الیوت که همان رفتارشناسی بوده، بررسی شده و مفصلا درباره آن بحث خواهد شد و سپس اهداف ترم پیش رو توضیح داده خواهد شد. پس از بررسی مفاهیم الیوت، به بررسی اجمالی تاریخچه الیوت و علت شکل گیری آن پرداخته می شود. سپس مرور اجمالی بر مباحث ترم های گذشته که در این ترم کاربرد دارند، انجام خواهد شد.

پس از آن به بررسی اصول و قوانین اولیه امواج الیوت پرداخته می شود و توضیحات مفصلی درباره امواج و قوانین حاکم بر آنها داده خواهد شد. همچنین در ادامه به بررسی مفهوم فراکتال ها و گستردگی امواج و ریزموج ها پرداخته خواهد شد. بررسی دقیق تر امواج پیشرو مبحث مورد بررسی بعدی خواهد بود که پس از آن مثال هایی از بازارهای ایران و جهان بررسی خواهد شد.

پس از تسلط بر اصول اولیه الیوت و بررسی مثال‌های آن‌ها به بررسی انواع سیکل‌ها از نظر الیوتی در انواع بازارها پرداخته می شود و نحوه تشخیص شروع امواج توضیح داده خواهد شد. در انتهای این بخش پس از افزایش دانش معامله‌گر درباره الیوت، به بررسی ساختارهای پیچیده‌تر سیکل ها پرداخته خواهد شد.

بخش دوم: امواج اصلاحی

بخش دوم این ترم به دو سرفصل کلی “امواج اصلاحی” و “نسبت‌های فیبوناتچی” اختصاص دارد.

در این بخش ابتدا درباره امواج اصلاحی و علت شکل گیری آنها توضیح داده خواهد شد و سپس به بررسی اشکال معروف امواج اصلاحی که در تحلیل به روش الیوت کاربرد زیادی دارند، پرداخته خواهد شد. همچنین برای درک بهتر این مفاهیم الیوت مثال هایی از الیوت در بورس ایران و جهان و هم چنین مثال هایی از امواج اصلاحی بررسی و تحلیل خواهند شد.

پس از درک مفاهیم امواج پیشرو و اصلاحی نوبت به تشخیص طول این امواج می‌باشد. تشخیص طول امواج بدون دانش در زمینه نسبت‌های فیبوناتچی عملا غیر ممکن است. به همین دلیل در ادامه این بخش به بررسی دنباله فیبوناتچی و نسبت‌های فیبوناتچی پرداخته می‌شود. پس از آشنایی با فیبوناتچی و نسبت های آن نوبت به روش استفاده از آن در امواج الیوت می رسد که در ادامه این بخش مفصلا همراه با مثال های عددی مفهوم نسبت های اصلاحی و پیشرو مفصلا توضیح داده خواهد شد و در انتهای بخش توضیحاتی جامع درباره انواع فیبوناتچی برای معامله گران عزیز شرح داده خواهد شد.

بخش سوم: فیبوناتچی و کاربرد آن

بهترین روش یادگیری مبحث الیوت، بررسی مثال‌های متعدد می باشد تا با افزایش تجربه، معامله گران توانایی تشخیص امواج را بدست آوردند. بخش سوم آموزشی این ترم اختصاص به بررسی مثال های بیشتر در زمینه الیوت دارد. در این بخش مثال های متعددی در بازارهای ایران و جهان بررسی می شود تا با تحلیل امواج دانش و تجربه معامله گران در زمینه موج شماری افزایش پیدا کند.

پس از بررسی مثال‌های متعدد و بررسی مفهوم PRZ، مبحث کشیدگی در امواج پرداخته می شود. پس از اتمام آموزش های اولیه الیوت، نرم افزارهای کاربردی و هم چنین نحوه استفاده از الیوت در نرم افزارهای Mofidtrader و AmiBroker پرداخته می‌شود.

بخش چهارم: الگوهای هارمونیک

الگوهای هارمونیک یکی از دقیق ترین الگوهای موجود در بازارهای مالی می‌باشند. پس از یادگیری امواج الیوت و فیبوناتچی برای تکمیل آموزش، الگوهای کاربردی هارمونیک مفصلا توضیح داده خواهد شد و مثال هایی از آن هر کدام بررسی می شود. در این توضیحات انواع اصلی امواج هارمونیک توضیح داده خواهد شد و نسبت های فیبوناتچی موجود در این امواج به طور کامل توضیح داده خواهد شد. پس از آموزش الگوهای هارمونیک، نحوه استفاده از اندیکاتورهای تشخیص الگوهای هارمونیک توضیح داده خواهد شد.

بخش پنجم: اصول بازار آتی و فیلترنویسی

تمرکز بخش نهایی ترم ۳ بر ریتم تحلیل و هم چنین فیلترنویسی در بازار ایران می باشد. در این بخش در ابتدا به جمع بندی و بررسی مثال‌های نهایی الیوت پرداخته می‌شود و در ادامه آموزش ها به فیلترنویسی در بازار ایران پرداخته شده و مفاهیم و نحوه فیلترنویسی بررسی و آموزش داده خواهد شد. در انتهای این بخش نیز مباحث تکمیلی درباره الیوت مطرح و بررسی خواهد شد.

مدرسین مجموعه

محمدامین جلایر

مدیرعامل CEO
نایب‌رئیس هیئت مدیره شرکت باتاب

فارغ‌التحصیل کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشکده فنی مهندسی دانشگاه تهران
مدرک MBA گرایش مدیریت مالی
مدرس ارشد کارگزاری آگاه
تحلیل‌گر، معامله‌گر و مشاور بازارهای سرمایه داخلی و خارجی

مهرداد محدث‌پور

مدیر مالی CFO
رییس هیئت مدیره شرکت باتاب

فارغ التحصیل کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشکده فنی مهندسی دانشگاه تهران
مدرک معامله گری دانشگاه IBS
طراح و برنامه‌نویس استراتژی‌های معاملات خودکار و الگوریتمی
مدیر سبدگردانی شرکت باتاب
تحلیل‌گر، معامله‌گر و مشاور بازارهای سرمایه داخلی و خارجیAccounts

Projects

SSL

Storage

Domains

ترم اول | تحلیل تکنیکال کلاسیک

۶۰۰٬۰۰۰

۴۴۹٬۰۰۰

تومان

بخش اول: مفاهیم پایه تحلیل‌گری

بخش دوم: اندیکاتورها و کاربرد آن‌ها

بخش سوم: اصطلاحات بازار سرمایه

بخش چهارم: الگوها

بخش پنجم: معامله‌گری

ترم دوم | سیستم معاملاتی ایچیموکو

۷۰۰٬۰۰۰

۵۷۹٬۰۰۰

تومان

بخش اول: ایچیموکو و اجزای آن

بخش دوم: کاربرد عناصر سیستم معاملاتی ایچیموکو

بخش سوم: الگوها و ریتم تحلیل سیستم ایچیموکو

بخش چهارم: الگوهای شمعی ژاپنی

بخش پنجم: طرز تفکر معامله‌گر حرفه‌ای

ترم سوم | امواج الیوت و الگوهای هارمونیک

۷۰۰٬۰۰۰

۵۷۹٬۰۰۰

تومان

بخش اول: امواج پیش‌رو

بخش دوم: امواج اصلاحی

بخش سوم: فیبوناتچی و کاربرد آن

بخش چهارم: الگوهای هارمونیک

بخش پنجم: اصول بازار آتی و فیلترنویسی

پکیج جامع طلایی

(هر سه پکیج با هم)

۱٬۶۰۷٬۰۰۰

۱٬۳۵۰٬۰۰۰

تومان

تخفیف ویژه

سؤالات متداول

در آموزش‌های تهیه‌شده توسط باتاب، سعی بر این بوده که تمام مباحث از ابتدا و به‌صورت مقدماتی گفته شود و در هر ترم مباحث تا پیشرفته ادامه پیدا کند. بنابراین اگر هیچ دانشی در زمینه تحلیل تکنیکال ندارید، با دنبال کردن آموزش‌ها به صورت گام‌به‌گام از ابتدا، تمامی مطالب مورد نیاز برای تحلیل تکنیکال را خواهید آموخت.

آموزش‌های باتاب از مفاهیم مقدماتی تحلیل تکنیکال شروع می‌شود و رفته‌رفته سطح آن بالاتر می‌رود بنابراین نیازی به داشتن پیش‌زمینه در تحلیل تکنیکال نیست و همه‌ی مطالب مورد نیاز گفته خواهد شد.

بله با داشتن هر نوع گوشی هوشمند، شما می‌توانید فیلم‌های آموزشی باتاب را دنبال کنید. برای این کار باید نرم‌افزارهای پخش‌کننده‌ی ویدیو و هم‌چنین RAR را بر روی گوشی خود نصب داشته باشید. هم‌چنین توصیه می‌شود برای درک بهتر مطالب و بررسی بهتر نمودارهایی که در حین آموزش نشان داده می‌شود، توصیه ما این است که از رایانه برای فراگیری آموزش‌ها استفاده کنید.

فایل آموزش‌ها بلافاصله پس از تکمیل فرایند خرید به نمایش درخواهد آمد و محدودیتی زمانی جهت دانلود آن‌ها نخواهید داشت. ضمناً شما در هر زمان می‌توانید با مراجعه به پنل کاربری خود، سابقه‌ی سفارشات خود، دانلودها، اطلاعیه‌ها و در مناسبت‌های خاص کدهای تخفیف را مشاهده کنید.

برای ورود به پنل کاربری کلیک کنید.

برای این که بتوانید در بازار بورس فعالیت کنید به چند مورد احتیاج دارید.

 • کد بورسی
 • انتخاب کارگزار مناسب
 • داشتن رایانه یا گوشی هوشمند
 • اینترنت مناسب

شما عزیزان می‌توانید به‌صورت رایگان از طریق لینک زیر کد بورسی خود را دریافت کنید و ثبت‌نام خود را در کارگزاری آگاه تکمیل نمائید.

دریافت کد بورسی رایگان

با توجه به اهمیت پرسش‌وپاسخ حین یادگیری، باتاب در حال حاضر از پیام‌رسان تلگرام جهت ارتباط با اساتید استفاده می‌کند. در بسته‌ی آموزشی راه ارتباطی با اساتید در فایل Poshtibani.zip توضیح داده شده است.

اگر در هر مرحله از استفاده از امکانات سایت به مشکل برخورد کردید، می‌توانید با پشتیبان سایت در تلگرام یا واتس‌اپ درمیان بگذارید و در اسرع وقت پاسخ خود را دریافت کنید.

در آخر در صورت داشتن هر گونه سؤال، انتقاد و پیشنهاد، می‌توانید از طریق ربات تلگرامی یا پیام‌رسان واتس‌اپ با پشتیبان در ارتباط باشید.