پنل کاربری

دوره‌های حضوری

دوره‌های حضوری

ثبت‌نام کلاس‌ها

دوره زمان مدرس شهریه ثبت‌نام

ترم اول - تحلیل تکنیکال کلاسیک - کد A

جمعه ها
(ساعت ۹ تا ۱۲)

محمدامین جلایر

۶۰۰ هزار تومان

۵۰۰ هزار تومان

تکمیل ظرفیت

ترم اول - تحلیل تکنیکال کلاسیک - کد B

پنج‌شنبه‌ها

(ساعت ۱۱ تا ۱۴)

محمدامین جلایر

۶۰۰ هزار تومان

۵۰۰ هزار تومان

تکمیل ظرفیت

ترم اول - تحلیل تکنیکال کلاسیک - کد C

دوشنبه‌ها

(ساعت ۱۱ تا ۱۴)

محمدامین جلایر

۶۰۰ هزار تومان

۵۰۰ هزار تومان

تکمیل ظرفیت

ترم دوم - سیستم معاملاتی ایچیموکو

شنبه‌ها

محمدامین جلایر

۷۰۰ هزار تومان

۵۰۰ هزار تومان

تکمیل ظرفیت

ترم سوم - امواج الیوت و الگوهای هارمونیک

سه‌شنبه‌ها

مهرداد محدث‌پور

۷۰۰ هزار تومان

۵۰۰ هزار تومان

تکمیل ظرفیت

ترم چهارم - بازارهای جهانی و معاملات خودکار

پنج‌شنبه‌ها

مهرداد محدث‌پور

۱.۲۰۰.۰۰۰ تومان

۱ میلیون تومان

تکمیل ظرفیت

مکان برگزاری کلاس‌ها: تهران، خیابان ولی‌عصر، بالاتر از پارک ساعی، کوچه سی‌وچهارم، پلاک ۴، طبقه دوم

سرفصل آموزش‌ها

در این قسمت توضیحات مربوط به هر ترم آمده است. هر ترم شامل پنج جلسه ۳ ساعته می‌باشد. برای اطلاع از محتوای هر ترم پیشنهاد می‌شود که توضیحات مربوط به آن را کامل بخوانید.

 • توضیحات ترم یک
 • توضیحات ترم دو
 • توضیحات ترم سه
 • توضیحات ترم چهار

در اولین ترم آموزش تحلیل تکنیکال گروه سرمایه‌گذاری باتاب به شما یکی از قدیمی‌ترین و پر کاربردترین روش‌های تحلیلی بازارهای سرمایه اعم از ایران و جهان آموزش داده می‌شود. تحلیل کلاسیک یکی از بهترین روش‌ها برای بررسی سهام و هدف‌گذاری قیمتی می‌باشد که در این ترم به‌طور کامل آموزش داده می‌شود. در این پکیج علاوه بر آموزش به‌روزترین اصول حرفه‌ای تحلیل‌گری و بررسی سهام‌ها، مباحث معامله‌گری از قبیل مدیریت سرمایه، روانشناسی معامله‌گر و بایدها و نبایدهایی که باید در زندگی خود رعایت کند نیز آموزش داده می‌شود.

 • بخش اول: مفاهیم پایه تحلیل‌گری

  این بخش مقدمه‌ای است بر تحلیل کلاسیک. به‌طوری‌که علاوه‌بر بررسی انواع روش‌های تحلیل و مقایسه آن‌ها، موضوعات پایه‌ای تحلیل کلاسیک و الفبای این سیستم نیز آموزش داده می‌شود. موضوعات این بخش شامل:

  • انواع نمودارهای قیمتی و شرح نمودار قیمتی کندل استیک
  • انواع خطوط روند برای تشخیص مسیر اصلی قیمت سهام
  • خطوط حمایت و مقاومت که نقاط بازگشت و موقعیت‌های خرید و فروش بااهمیتی به ما می‌دهند
  • انواع کانال‌ها به‌عنوان مسیری برای حرکت قیمت‌ها و اهداف قیمتی آن‌ها
  • و در نهایت آموزش نصب و تنظیمات نرم‌افزارهای لازم برای تحلیل و همچنین نحوهٔ بارگذاری اطلاعات تمام نمادهای بورس ایران

  بخش دوم: اندیکاتورها و کاربرد آن‌ها

  در این بخش علاوه‌بر مرور مباحث بخش اول و حل تمرین، وارد مباحث پیشرفته‌تر می‌شویم و علاوه‌بر نمودار قیمتی سهام، شاخص‌های دیگری برای تحلیل دقیق‌تر و بهینه‌تر سهام آموزش داده می‌شود. این موضوعات شامل:

  • حجم معاملات که برای اعتبار یک روند مثبت یا منفی، شاخصِ بسیار خوبی است
  • اندیکاتورها که شاخص‌هایی هستند که مانند یک چراغ‌قوه آینده‌ای نزدیک را برای ما روشن کرده و پیش‌بینی روند را ساده‌تر می‌کند و نقاط دقیق‌تر و بهینه‌تری برای خرید و فروش سهام به ما می‌دهند. اندیکاتورهای بررسی‌شده در این جلسه شامل RSI ،MACD و Stochastic می‌باشد که مهم‌ترین و بهترین اندیکاتورهای حال حاضر برای بررسی سهام در بازارهای ایران و جهان هستند.
  • و در نهایت واگرایی‌ها که برای بازگشت و تغییر روند و یا استمرار یک روند مثبت و یا منفی به کار می‌روند.

  بخش سوم: اصطلاحات بازار سرمایه

  برای ورود به بازار سرمایه علاوه بر دانش تکنیکال، نیاز به مهارت و دانش درباره کلیّات، اصطلاحات و قوانین بازار سرمایه می‌باشد. مباحث این بخش، توضیحاتی جامع و کامل درباره قوانین و مقررات سازمان بورس و فرابورس اوراق بهادار بوده، که نیاز هر معامله‌گر در بازار سرمایه می‌باشد. در این بخش با بررسی مزایای فعالیت شرکت‌ها و افراد در بورس، به توضیح اصطلاحاتی از جمله مجمع عمومی سالیانه، حق تقدم، افزایش سرمایه و ... پرداخته شده و این مباحث به‌طور مفصل بیان و شرح داده می‌شوند. پس از توضیحات کامل و جامع درباره قوانین و نحوه خرید و فروش سهام، به بررسی سایت‌های پرکاربرد در بورس از جمله سایت‌های tsetmc و codal پرداخته می‌شود.

  بخش چهارم: الگوها

  در این بخش به‌طور اختصاصی در مورد «الگوها» صحبت شده است. الگوها اشکالی هستند که برای تحلیل‌گر اهداف قیمتی مشخص می‌کنند. خود الگوها به دو دسته «بازگشتی» و «تحکیمی» تقسیم می‌شوند که در ویدیوهای این جلسه کامل آموزش داده خواهند. انواع الگوها که در این بخش آموزش داده می‌شود به شرح زیر است:

  • الگوهای بازگشتی شامل: الگوهای «سقف و کف دو قلو» و «سر و شانه» و ویژگی‌ها و خصوصیات آن‌ها
  • الگوهای تحکیمی شامل: «مثلث‌ها»، «گوه‌ها»، «کرون» و «راندینگ» می‌باشد که ویژگی‌ها و شرایط این الگوها کامل شرح داده شده است.

  بخش پنجم: معامله‌گری

  تمرکز این بخش، بر روی مباحث معامله‌گری می‌باشد. علاوه‌بر تحلیل‌گری که تا این جلسه به‌طور کامل یاد گرفته‌اید، مباحثی از قیبل «مدیریت سرمایه»، «روان‌شناسی بازار» و «روان‌شناسی معامله‌گر» نیز در موفقیت یک معامله‌گر تاثیر بسیار زیادی دارد. معامله‌گری شما از زمانی آغاز می‌شود که اولین پول خود را وارد بازار سرمایه می‌کنید و باید اصول معامله‌گری را رعایت کنید. مباحث معامله‌گری که در این بخش آموزش داده می‌شود شامل:

  • مدیریت دارایی که نحوه توزیع دارایی یک سرمایه‌گذار در بازارهای مختلف را توضیح می‌دهد تا ریسک معامله‌گر به حداقل خود برسد
  • ریتم تحلیل که موضوعی بسیار مهم برای تحلیل‌گران است. بعد از یاد گرفتن مطالب و معیار‌های مختلف، نحوه استفاده از این معیارها بر روی سهام‌ها چگونه است
  • و در آخر بایدها و نبایدهای یک معامله‌گر که باید در زندگی شخصی و کاری خود رعایت کند تا موفقیت خود را تضمین کند.

ژاپنی‌ها از گذشته دور انسان‌های با احتیاطی بوده‌اند. این خصوصیت رفتاری آن‌‌ها به سیستم‌های تحلیلی آن‌ها نیز منتقل شده است. سیستم‌های معاملاتی ژاپنی به‌دلیل ماهیّت محتاطانه‌ی خود، بسیار کم‌ریسک هستند. این کم‌ریسک بودن سیستم‌های ژاپنی به حفظ سود و جلوگیری از ضرر، کمک شایانی می‌کنند.

علاقه‌مندان ورود به بورس یا فعالان بورس در کلاس‌های آموزشی تحلیل تکنیکال مقدماتی می‌آموزند که تحلیل تکنیکال چیست و دیدگاه کلاسیک تحلیل تکنیکال را به‌طور کامل یاد می‌گیرند و می‌توانند به‌طور حرفه‌ای در بازار بورس سرمایه‌گذاری کنند. اما تحلیل تکنیکال به همین جا ختم نمی‌شود و روش‌های تحلیلی دیگری مانند «سیستم معاملاتی ایچیموکو» وجود دارد که تحلیل‌گری ما را دقیق‌تر، تکمیل‌تر و کم‌ریسک‌تر می‌کنند. با ترکیب دو روش کلاسیک و ایچیموکو و آموزش روان‌شناسی معامله‌گر حرفه‌ای که در این ترم می‌آموزید سطح تحلیل‌گری و معامله‌گری خود را به شدت افزایش می‌دهید.

بخش اول: ایچیموکو و اجزای آن

در این بخش هدف و سازوکار سیستم معاملاتی ایچیموکو مطرح می‌شود. با یادگیری الفای این سیستم و آشنایی با تمام اجزای این سیستم می‌توانیم اخطارهای مهمی از این سیستم برای خرید و فروش خود پیدا کنیم. موضوعات این جلسه شامل:

 • شرح مختصری از تاریخچه و نحوه عملکرد سیستم معاملاتی ایچیموکو
 • بررسی جزء به جزء اجزای این سیستم
 • بررسی اخطارهای بااهمیت اولیه و ثانویه‌ای در کوتاه مدت و بلند مدت
 • نصب نرم‌افزار آمی بروکر و تنظیمات آن

بخش دوم: کاربرد عناصر سیستم معاملاتی ایچیموکو

در این بخش علاوه‌بر حل تمرین و مرور مطالب گذشته به بررسی سیگنال‌هایی که تک‌تک اجزا به ما می‌دهند به صورت جداگانه می‌پردازیم که شامل موارد زیر می‌باشد:

 • تنکان و کیجون و سیگنال‌های آن‌ها
 • سنکوی a و b و بررسی ساختارهای آن‌ها
 • اخطارها و کاربردهای چیکو
 • بررسی ساختارهای ابر فعلی و آینده

بخش سوم: الگوها و ریتم تحلیل سیستم ایچیموکو

سیستم ایچیموکو هم مانند کلاسیک خطوط حمایت و مقاومت مختص به خود را دارد. با یادگیری این خطوط درک ما از حرکات و نوسانات قیمت‌ها بسیار بیشتر می‌شود. در این جلسه علاوه‌بر بررسی این خطوط حمایت و مقاومت به بررسی الگوهای این سیستم و هم‌چنین ریتم تحلیل این سیستم می‌پردازیم. این جلسه شامل:

  • خطوط حمایت و مقاومت ایچیموکو
  • سیگنال‌های ترکیبی ایچیموکو که با ترکیب اجزای مختلف این سیستم به وجود می‌آیند
  • الگوهای مخصوص این سیستم که همانند سیستم کلاسیک برای خرید و یا فروش ما نقش مهمی دارند
  • و در نهایت بعد از یادگیری تمام سیگنال‌های این سیستم نیاز داریم نحوه استفاده آنها در کنار هم و ریتم تحلیلی آن‌ها را یاد بگیریم.

بخش چهارم: الگوهای شمعی ژاپنی

همان‌طور که پیش‌تر گفته شد سیستم‌های ژاپنی اکثراً مبنای کم‌ریسک و محتاطانه‌ای دارند. در این بخش باقی سیستم‌های ژاپنی نیز آموزش داده می‌شوند. هم‌چنین الگوهایی که کندل استیک‌ها برای ما درست می‌کنند را بررسی می‌کنیم و در نهایت نرم‌افزار جدیدی را معرفی و تنظیمات و مزایای آن را بررسی می‌کنیم. این بخش شامل:

 • سیستم‌های ژاپنی مانند TLB و نمودارهای قیمتی ژاپنی
 • الگوهای شمعی ژاپنی که خود شامل الگوهای تک کندل، دو کندل و سه کندل است.
 • در نهایت به بررسی نرم افزار آنلاین مفید تریدر می‌پردازیم و معایب و مزایای آن نسبت به نرم افزار آمی بروکر را بررسی می‌کنیم

بخش پنجم: طرز تفکر معامله‌گر حرفه‌ای

مانند بخش پنجم از ترم اول تحلیل تکنیکال کلاسیک این بخش نیز کاملاً به مباحث روان‌شناسی و معامله‌گری می‌پردازد. در این جلسه نکاتی برای معامله‌گری شما گفته می‌شود و در نهایت شما را با طرز فکر یک «معامله‌گر حرفه‌ای» آشنا می‌کنیم و اخطار هایی که ممکن است شما را از تفکر حرفه‌ای دور سازد بررسی می‌کنیم. موضوعات این بخش شامل:‌

 • بررسی نکات معامله‌گری
 • بررسی ویژگی‌های انسانی مانند ترس و طمع و نحوه مقابله با آن‌ها
 • آشنایی با طرز تفکر معامله‌گر حرفه‌ای
 • بررسی خطاهای رایج معامله‌گران و نحوه‌ی بهبود معامله‌گری

در ترم سوم آموزشی باتاب به شما یکی از جدیدترین و پرکاربردترین روش‌های تحلیلی بازارهای سرمایه ایران و جهان آموزش داده می‌شود. تحلیل بر مبنای سیستم امواج الیوت و هارمونیک یکی از بهترین و دقیق‌ترین روش‌ها برای بررسی سهام و هدف‌گذاری قیمتی آن می‌باشد که در این ترم به‌طور کامل آموزش داده می‌شود. در این پکیج علاوه‌بر آموزش به‌روزترین اصول حرفه‌ای تحلیل‌گری و بررسی سهام‌ها، مباحث معامله‌گری از قبیل «مدیریت سرمایه»، «روانشناسی معامله‌گر» و همچنین به توضیح بازارهای آتی و فیلترنویسی در بورس ایران پرداخته می‌شود.

بخش اول: امواج پیش‌رو

بخش اول به بررسی مفاهیم موج الیوت در بازارهای مالی اختصاص دارد. در این بخش مبنای الگوهای الیوت که همان رفتارشناسی است، بررسی شده و مفصلاً درباره آن بحث خواهد شد و سپس اهداف ترم پیش‌رو توضیح داده خواهد شد. پس از بررسی مفاهیم الیوت، به بررسی اجمالی تاریخچه الیوت و علت شکل‌گیری آن پرداخته می‌شود. سپس مرور اجمالی بر مباحث ترم‌های گذشته که در این ترم کاربرد دارند، انجام می‌گیرد.

پس از آن به بررسی اصول و قوانین اولیه امواج الیوت پرداخته می‌شود و توضیحات مفصلی درباره امواج و قوانین حاکم بر آن‌ها داده خواهد شد. هم‌چنین در ادامه به بررسی مفهوم فراکتال‌ها و گستردگی امواج و ریزموج‌ها پرداخته خواهد شد. بررسی دقیق‌تر امواج پیش‌رو مبحث بعدی است که پس از آن مثال‌هایی از بازارهای ایران و جهان بررسی می‌شود.

پس از تسلط بر اصول اولیه الیوت و بررسی مثال‌های آن‌ها به بررسی انواع سیکل‌ها از نظر الیوتی در انواع بازارها پرداخته می‌شود و نحوه‌ی تشخیص شروع امواج توضیح داده می‌شود. در انتهای این بخش پس از افزایش دانش معامله‌گر درباره الیوت، به بررسی ساختارهای پیچیده‌تر سیکل‌ها پرداخته خواهد شد.

بخش دوم: امواج اصلاحی

بخش دوم این ترم به دو سرفصل کلی «امواج اصلاحی» و «نسبت‌های فیبوناتچی» اختصاص دارد.

در این بخش ابتدا درباره امواج اصلاحی و علت شکل‌گیری آن‌ها توضیح داده خواهد شد و سپس به بررسی اشکال معروف امواج اصلاحی که در تحلیل به روش الیوت کاربرد زیادی دارند، پرداخته می‌شود. هم‌چنین برای درک بهتر این مفاهیم، مثال‌هایی از الیوت در بورس ایران و جهان و هم‌چنین مثال‌هایی از امواج اصلاحی بررسی و تحلیل می‌گردد.

پس از درک مفاهیم امواج پیش‌رو و اصلاحی نوبت به تشخیص طول این امواج می‌رسد. تشخیص طول امواج بدون دانش در زمینه نسبت‌های فیبوناتچی عملاً غیرممکن است. به‌همین دلیل در ادامه‌ی این بخش به بررسی دنباله فیبوناتچی و نسبت‌های فیبوناتچی پرداخته می‌شود. پس از آشنایی با فیبوناتچی و نسبت‌های آن روش استفاده از آن در امواج الیوت بررسی می‌گردد که در ادامه این بخش به‌طور کامل همراه با مثال‌های عددی مفهوم نسبت‌های اصلاحی و پیش‌رو توضیح داده می‌شود. در انتهای بخش نیز توضیحات جامعی درباره انواع فیبوناتچی برای معالمه‌گران عزیز شرح داده می‌شود.

بخش سوم: فیبوناتچی و کاربرد آن

بهترین روش یادگیری مبحث الیوت، بررسی مثال‌های متعدد می‌باشد تا با افزایش تجربه، معامله‌گران توانایی تشخیص امواج را بدست آوردند. بخش سوم آموزشی این ترم اختصاص به بررسی مثال‌های بیشتر در زمینه الیوت دارد. در این بخش مثال‌های متعددی در بازارهای ایران و جهان بررسی می‌شود تا با تحلیل امواج دانش و تجربه معامله‌گران در زمینه موج‌شماری افزایش پیدا کند.

پس از بررسی مثال‌های متعدد و بررسی مفهوم PRZ، مبحث کشیدگی در امواج پرداخته می‌شود. پس از اتمام آموزش‌های اولیه الیوت، نحوه استفاده از الیوت در نرم افزارهای Mofidtrader و AmiBroker پرداخته می‌شود.

بخش چهارم: الگوهای هارمونیک

الگوهای هارمونیک یکی از دقیق‌ترین الگوهای موجود در بازارهای مالی می‌باشند. پس از یادگیری امواج الیوت و فیبوناتچی برای تکمیل آموزش، الگوهای کاربردی هارمونیک به تفصیل بیان می‌گردد و مثال‌هایی از هر کدام بررسی می‌شود. در این توضیحات انواع اصلی امواج هارمونیک توضیح داده می‌شود و نسبت‌های فیبوناتچی موجود در این امواج به طور کامل بررسی می‌گردد. پس از آموزش الگوهای هارمونیک، نحوه استفاده از اندیکاتورهای تشخیص الگوهای هارمونیک تدریس می‌گردد.

بخش پنجم: اصول بازار آتی و فیلترنویسی

تمرکز بخش پنجم از سومین ترم آموزشی باتاب بر بازار آتی و هم‌چنین فیلترنویسی در بازار ایران می باشد. بازار آتی یکی از مهم‌ترین بازارهای موجود در ایران و جهان بوده که موجب افزایش تولیدات کشورها می‌شود. ابزارهای موجود در این بازار سبب شده تا به بازاری به‌شدت جذاب، هم برای سرمایه‌گذاران و هم تولیدکنندگان تبدیل شود. در این بخش به بازار آتی و ابزارهای موجود در این بازار پرداخته می‌شود. پس از بررسی بازار آتی، در ادامه آموزش‌ها به فیلترنویسی در بازار ایران پرداخته شده و مفاهیم و نحوه‌ی فیلترنویسی بررسی و آموزش داده می‌شود.

در ترم چهارم آموزشی باتاب شما با بزرگترین بازار مالی جهان آشنا خواهید شد. بازاری که به تنهایی گردش مالی روزانه‌ای برابر با نیمی از تولید ناخالص ملی سالانه آمریکا را دارا می‌باشد و پتانسیل درآمدزایی بسیار بالایی را به‌واسطه ویژگی‌های خاص خود دارد. پس از آموزش کامل مفاهیم این بازار در این ترم به بررسی و آموزش مفهوم و نحوه ایجاد اکسپرت‌های معاملات خودکار پرداخته شده و بطور کاربردی به بحث معاملات الگوریتمی و معاملات خودکار پرداخته می‌شود.

بخش اول: مفاهیم پایه

بخش اول آموزش به بررسی مفاهیم اولیه بازار بین‌الملل پرداخته است. بدیهی است هر معامله‌گر به منظور آشنایی با فرصت‌ها و خطرات موجود در بازارهای مالی، ملزم به یادگیری مفاهیم اولیه و پایه‌ای مربوط به آن بازار می‌باشد. در ادامه آموزش بخش اول، مفاهیم پایه‌ای مورد نیاز هر معامله‌گر در بازارهای جهانی کاملا شرح و بسط داده می‌شود. همچنین پس از بیان مفاهیم جدید اولیه، توضیحات کاملی درباره انواع ابزارهای موجود در این بازار داده خواهد شد.

بخش دوم: استراتژی‌های معاملاتی

بخش دوم این ترم به بررسی یکی از مهمترین بخش‌های مورد نیاز هر معامله‌گر که همان کارگزار معتبر می‌باشد، پرداخته است. برای ورود به هر مسابقه، هر شرکت‌کننده نیازمند اسب مناسب است که کارگزار نیز به منزله همان اسب می‌باشد که اگر مناسب انجام معامله نباشد می‌تواند معامله‌گران حرفه‌ای را نیز زمین‌گیر کند.

پس از بررسی موارد مورد نیاز برای انتخاب کارگزار و توضیح پلتفرم معامله‌گری، به توضیح «استراتژی‌های معامله‌گری» پرداخته شده و مراحل و نکات لازم برای طراحی یک استراتژی سودآور مفصلا توضیح داده خواهد شد و نمونه هایی از استراتژی‌های رایج بازار توضیح داده می‌شود.

پس از آنکه توضیحات کامل درباره بازار و شرایط و ابزارهای موجود در آن آموزش داده شد، در انتهای این بخش معامله‌گران با فضای ساخت «اکسپرت ادوایزرها» آشنا می‌شوید. به ربات های مشاور و معامله‌گر در بازارهای مالی، اکسپرت ادوایزر گفته می‌شود.
به طور کلی دو نوع اکسپرت وجود دارد. نوع اول فقط توانایی صدور سیگنال را داشته و نوع دوم علاوه بر صدور سیگنال، توانایی انجام معاملات را نیز دارند. مطالب ابتدایی پیش‌نیاز برنامه‌نویسی معاملات خودکار نیز توضیح داده می‌شود.

بخش سوم: ساخت اکسپرت

در این بخش مفصلاً به توضیح درباره دستورات و نحوه نوشتن اکسپرت‌های معاملاتی پرداخته خواهد شد و تمامی دستورات مورد نیاز برای ساخت اکسپرت‌های ساده و متوسط به همراه مثال توضیح و آموزش داده خواهد شد.

بخش چهارم: ساخت اندیکاتور

اندیکاتورها بخش جدایی‌ناپذیر از تحلیل تکنیکال می‌باشند. در این بخش پس از بررسی و ساخت یک اکسپرت معاملاتی به توضیح درباره نحوه و فضای نوشتن اندیکاتورهای دل‌خواه و پیشفرض پرداخته می‌شود. پس از آنکه معامله‌گران توانایی استفاده و نوشتن اندیکاتورها را فرا گرفتند به منظور ایجاد امکان مناسب برای افزایش مانور معامله‌گران، توضیحاتی درباره تفاوت‌های زبان برنامه‌نویسی mql4 و mql5 آموزش داده شده و چند نمونه از توابع و کلاس‌های پرکاربرد mql5 توضیح داده خواهد شد.

بخش پنجم: تست و اجرای اکسپرت‌ها

تمرکز بخش نهایی ترم چهارم بر جمع‌بندی مطالب آموزش داده شده است که این امر به همراه یک مثال استراتژی آموزش داده می‌شود. پس از جمع‌بندی مطالب دو نمونه از استراتژی‌های مدیریت حساب به معامله‌گران آموزش داده خواهد شد و در نهایت نحوه اجرای اکسپرت‌ها در اکانت واقعی توضیح داده می‌شود.

مدرسین مجموعه

محمدامین جلایر

مدیرعامل CEO
نایب‌رئیس هیئت مدیره شرکت باتاب

فارغ‌التحصیل کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشکده فنی مهندسی دانشگاه تهران
مدرک MBA گرایش مدیریت مالی
مدرس ارشد کارگزاری آگاه
تحلیل‌گر، معامله‌گر و مشاور بازارهای سرمایه داخلی و خارجی

مهرداد محدث‌پور

مدیر مالی CFO
رییس هیئت مدیره شرکت باتاب

فارغ التحصیل کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشکده فنی مهندسی دانشگاه تهران
مدرک معامله گری دانشگاه IBS
طراح و برنامه‌نویس استراتژی‌های معاملات خودکار و الگوریتمی
مدیر سبدگردانی شرکت باتاب
تحلیل‌گر، معامله‌گر و مشاور بازارهای سرمایه داخلی و خارجی

گالری تصاویر

سؤالات متداول

در کلاس‌های آموزشی باتاب، سعی بر این است که تمام مباحث از ابتدا و به‌صورت مقدماتی گفته شود و در هر ترم مباحث تا پیشرفته ادامه پیدا کند. بنابراین اگر هیچ دانشی در زمینه تحلیل تکنیکال یا بازار سرمایه ندارید، با دنبال کردن آموزش‌ها به صورت گام‌به‌گام از ابتدا، تمامی مطالب مورد نیاز برای تحلیل تکنیکال و سرمایه‌گذاری مطمئن را خواهید آموخت.

آموزش‌های باتاب از مفاهیم مقدماتی تحلیل تکنیکال و مدیریت سرمایه شروع می‌شود و رفته‌رفته سطح آن بالاتر می‌رود بنابراین نیازی به داشتن پیش‌زمینه نیست و همه‌ی مطالب مورد نیاز گفته خواهد شد.

اگر امکان حضور در کلاس‌های آموزشی برای شما فراهم نیست می‌توانید از پکیج‌های غیرحضوری استفاده کنید. برای دیدن توضیحات به لینک زیر مراجعه فرمائید.

برای ورود به صفحه‌ی پکیج غیرحضوری کلیک کنید.

بله در صورتی که از کیفیت آموزش‌ها رضایت نداشتید، تا قبل از شروع جلسه‌ی سوم می‌توانید درخواست بازگشت وجه کنید. مبلغ به صورت کامل عودت داده می‌شود.

برای این که بتوانید در بازار بورس فعالیت کنید به چند مورد احتیاج دارید.

 • کد بورسی
 • انتخاب کارگزار مناسب
 • داشتن رایانه یا گوشی هوشمند
 • اینترنت مناسب

شما عزیزان می‌توانید به‌صورت رایگان از طریق لینک زیر کد بورسی خود را دریافت کنید و ثبت‌نام خود را در کارگزاری آگاه تکمیل نمائید.

دریافت کد بورسی رایگان

اگر در هر مرحله از استفاده از امکانات سایت به مشکل برخورد کردید، می‌توانید با پشتیبان سایت در تلگرام یا واتس‌اپ درمیان بگذارید و در اسرع وقت پاسخ خود را دریافت کنید.